Kancelaria Adwokacka  – Adwokat Michał Imiński

Wiedza. Skuteczność. Zaufanie. Profesjonalizm. Zaangażowanie.

 

Adwokat Michał Imiński

Prawnik, ukończył Uniwersytet Łódzki Wydział Prawa i Administracji w 2010 r. Po odbyciu aplikacji adwokackiej został wpisany na listę adwokatów i obecnie jest członkiem Izby Adwokackiej w Łodzi.

W Zgierskiej Kancelarii Adwokackiej Adwokata Michała Imińskiego stawiamy na zrozumienie Państwa potrzeb, staramy się znaleźć najlepsze i najszybsze rozwiązanie problemu, z jakim Klient przyszedł do naszej kancelarii.

Zapewniamy Państwu przy każdej sprawie indywidualne, szczegółowe i wnikliwe zapoznanie się z problematyką powierzonej nam sprawy. Adwokat umiejętnie dobierze konieczne środki prawne aby doprowadzić do pomyślnego zakończenia sprawy.

W Kancelarii Adwokackiej Adwokata Michała Imińskiego szczególną wagę przywiązujemy do spraw naszych Klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby postępowanie sądowe przebiegło sprawnie i bezstresownie.   Adwokat wyjaśni Państwu jak przebiega postępowanie sądowe, na czym polega postępowanie dowodowe przed sądem w szczególności kwestie związane ze składaniem pism procesowych czy przesłuchaniem stron postępowania.

Nasza Kancelaria cechuje  się pełnym profesjonalizmem i maksymalnym zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem do każdej sprawy która została nam powierzona do prowadzenia. Uważamy, że aktywność i zaangażowanie adwokata prowadzącego sprawę w sposób znaczący winno przekładać się na końcowy rezultat jakim jest korzystny dla Klienta wyrok sądowy. Natomiast prowadzenie spraw sądowych tylko dla samego ich prowadzenia z góry prowadzi do porażki

Nasz klient jest na bieżąco informowany  o stanie sprawy na każdym etapie postępowania.

Powierzając sprawę Kancelarii zyskujecie  Państwo profesjonalnych sprzymierzeńców w osobach adwokatów , którzy będą gotowi bronić Państwa interesów w każdej sytuacji.

Kancelaria Adwokacka  – Adwokat Michał Imiński specjalizuję się głównie w sprawach obejmujących swoim zakresem

  • prawo karne
  • prawo cywilne
  • prawo rodzinne
  • prawo spadkowe
  • uzyskiwanie wysokich odszkodowań
Kontakt

Kancelaria Adwokacka w Zgierzu – Adwokat Michał Imiński

95-100 Zgierz
Długa 14 lok. 2

Tel: 511-665-237

Adwokat ze Zgierza Michał Imiński przyjmuję w stałych godzinach

Poniedziałek   16-19
Środa             16-19
Czwartek        16-19

Istnieje również możliwość umówienia się na spotkanie w kancelarii w innych dniach i godzinach po wcześniejszym  kontakcie telefonicznym.

Adwokat świadczy również usługi i prowadzi sprawy sądowe także dla klientów z ościennych miast takich jak – Łódź , Ozorków, Aleksandrów Łódzki, Stryków, Głowno czy Łęczyca.

Honorarium adwokackie

Honorarium za świadczoną usługę  prawną lub prowadzenie sprawy jest ustalane z każdym Klientem indywidualnie. Wysokość tego wynagrodzenia uzależniona jest od  rodzaju i stopnia zawiłości sprawy , możliwości finansowych Klient oraz nakładu i  czasu pracy adwokata.

W sprawach, które zostaną nam przekazane do prowadzenia, koszt pierwszej porady zostanie zaliczony na poczet wynagrodzenia za prowadzenie sprawy.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług Kancelarii.

Działalność społeczna – Pro Bono.

Wiemy , że pomoc człowiekowi  jest niezbędnym elementem zawodu adwokata. Dlatego też kancelaria w ramach świadczonych usług prawnych angażuje się również w działalność społeczną, zwaną powszechnie „pro bono”, oferując tym samym w ramach akcji „Adwokaci dla Zgierzan”  bezpłatną pomoc prawną dla osób najuboższych. .

Współpraca

Posiadana wiedza, nabyte doświadczenie, jak również stała współpraca z innymi prawnikami, specjalistami w swojej dziedzinie, biurami detektywistycznymi, lekarzami, pracownikami naukowymi   pozwala nam świadczyć  usługi prawne na najwyższym poziomie, we wszystkich dziedzinach prawa. .